Hroby a pomníky Kamenictví Slezská Ostrava

Pomníky jsou stěžejním produktem naší firmy. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a jsme schopni vyhovět široké škále požadavků – od výroby jednoduchých urnových pomníků až po nejnáročnější výstavbu hrobek.

Každý náš výrobek je originál zhotovený dle konkrétního přání zákazníka. Proto je pro nás důležitý osobní kontakt s klientem.

Kromě samotné výroby nabízíme v rámci svých služeb i renovace náhrobků, jejich čištění a obnovu pomníků. Naší hlavní předností jsou letité zkušenosti v oboru kamenictví a práce s kvalitními materiály, které nabízíme v mnoha různých barvách. Většinu materiálu máme skladem, proto jsou naše dodávky rychlejší než u konkurence.

Protože každé dílo je individuální, vytváříme i grafické návrhy konečných realizací. U nás tak budete předem vědět, jak bude budoucí dílo po zhotovení vypadat (ukázky zde).

Naše nabídka zahrnuje rovněž sortiment hřbitovního příslušenství,  jako jsou například krycí desky, rámy, sokly, nápisní desky, svítilny, kamenné vázy, mísy a další doplňky.

EPITAFY | URNOVÉ HROBY | JEDNOHROBY | DVOJHROBY | RODINNÉ HROBKY